logowanie

Poznaj Not Recommend

O INDUSTRY NOT RECOMMEND

Program INDUSTRY DOES NOT RECOMMEND obejmuje na bieżąco aktualizowany wykaz firm niepolecanych na europejskim rynku upominków promocyjnych. Dzięki niemu przedstawiciele branży reklamowej mają możliwość sprawdzenia firm, które otrzymały opinię NIE POLECAM od swoich kontrahentów, jeszcze przed nawiązaniem współpracy.

Do czego służy INDUSTRY DOES NOT RECOMMEND?

Ideą wykazu NOT RECOMMEND od samego początku było zwiększenie bezpieczeństwa w obrocie handlowym na rynku gadżetów reklamowych. Firmy uczestniczące w programie mają możliwość zweryfikowania wiarygodności finansowej potencjalnych partnerów oraz tym samym oszacowania ryzyka współpracy. Wgląd w wykaz firm niepolecanych mają wszyscy uczestnicy połączonego z nim programu Solidni w Biznesie.

Ponadto program INDUSTRY DOES NOT RECOMMEND sprawdza się jako skuteczne narzędzie do polubownego rozwiązywania spornych spraw między dostawcami i ich kontrahentami. Obejmuje to sprawdzoną procedurę postępowania w 4 krokach, która kończy się odzyskaniem należności lub wpisaniem nierzetelnego partnera do wykazu NOT RECOMMEND.

Jak pokazują statystyki oraz doświadczenie, aż 50-70% firm po otrzymaniu wezwania do zapłaty natychmiast reguluje zaległe zobowiązania. Dzięki działaniu NOT RECOMMEND w ten sposób udało się odzyskać już 4,5 miliona zł.

Jak przystąpić do PROGRAMU?

Dostęp do wykazu INDUSTRY DOES NOT RECOMMEND posiadają partnerzy współistniejącego programu Solidni w Biznesie. Uczestnictwo w tym programie, poza możliwością weryfikacji oraz zgłaszania nierzetelnych kontrahentów z szeroko pojętej branży reklamowej, niesie o wiele więcej korzyści. Poznaj szczegóły na stronie: swb-partners.com.

Jak zgłosić firmę do Wykazu NOT RECOMMEND?

Zgłoszenia kontrahenta, który zalega z płatnościami dłużej niż 30 dni, można dokonać za pośrednictwem strony notrecommend.com – w menu na górze strony należy wybrać zakładkę „Zgłoś do wykazu”.

Po otrzymaniu zgłoszenia Administrator programu zawiadamia kontrahenta o zamiarze wpisania go do wykazu INDUSTRY DOES NOT RECOMMEND. Kontrahent może w terminie 3 dni od daty otrzymania zawiadomienia przedstawić swoje stanowisko oraz skontaktować się z firmą, która wystąpiła ze zgłoszeniem, by dojść do porozumienia.

W przypadku protestu ze strony zgłoszonego kontrahenta Administrator zawiadamia o tym stanowisku firmę, która dokonała zgłoszenia. Wówczas zgłaszający zobowiązany jest w terminie 3 dni od daty powiadomienia przesłać mailem dokumenty i argumentację, które uzasadniają wystawienie kontrahentowi opinii NIE POLECAM. Po upływie tego terminu Administrator programu podejmuje decyzję co do zasadności wystawienia opinii.

Użytkownik serwisu oraz kontrahent zostają poinformowani drogą mailową o podjętej decyzji przez Administratora programu, czyli o wystawieniu opinii NIE POLECAM bądź o odrzuceniu zgłoszenia wpisu do wykazu firm niepolecanych przez branżę produktów promocyjnych.

Skontaktuj się z nami!
Realizacja: Comluk interactive Ta strona zbiera cookies w celu udoskonalania strony. Jeśli nie zgadzasz się na zbieranie tych informacji możesz zablokować je w ustawieniach przeglądarki.